Popularne tabliczki samoprzylepne

Specjalne tabliczki samoprzylepne, które posiadają z jednej strony warstwę kleju, mają dziś szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Idealnie sprawdzą się jako tabliczka informacyjna z numerem domu, lecz równie dobrze można wykorzystać je do przyklejania na różnego rodzaju urządzeniach AGD.

W zależności od potrzeb tabliczki mogą być wykonywane z PCV, bądź foli samoprzylepnej.

Tabliczki samoprzylepne można kupić w wielu sklepach, są funkcjonalne i można powiedzieć uniwersalne, gdyż posiadają specjalne zagłębienie, które pozwala na umieszczenie w nich wydruku oraz folii, która zabezpieczy całość.

Wypełniona tabliczkę można nakleić na różnych powierzchniach, klej jest dopasowany pod konkretne podłoże, więc przy zakupie warto zwrócić uwagę na ten szczegół. Oczywiście późniejsze odklejenie tabliczki także jest proste i nie grozi uszkodzeniem powierzchni. Ich dużą zaletą jest przede wszystkim niska cena i możliwość zakupu tabliczki o różnych wymiarach. Dodatkowo tabliczki samoprzylepne można łączyć ze sobą za pomocą specjalnych spinek, więc będą doskonałą formą reklamy.

Największą popularnością cieszą się tabliczki wykonywane na plexi metodą wtrysku. Są trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne, gdyż takie tabliczki z plexi można stosować również na zewnątrz. To jaki druk zostanie umieszczony w tabliczce, jest dowolny, bo zarówno włożenie kartki, jak i jej wymiana są bardzo proste i nie spowodują uszkodzenia tabliczki.

Tabliczki samoprzylepne są doskonałym rozwiązaniem, jakie często można spotkać w sklepach spożywczych. Dzięki nim można w łatwy sposób przekazać istotne informacje. Co ważne tabliczki mogą być naklejane również na szkle.

Reasumując, tabliczki samoprzylepne są nie tylko doskonałym informatorem, lecz również elementem przyciągającym uwagę, a racji, iż można wybrać dowolny rozmiar od małych do wielkoformatowych, na pewno sprawdzą się idealnie w każdej branży, a ich stosunkowo niska cena, bo mała tabliczka to koszt kilku złotych powoduje, że zainteresowanie nimi ma tendencję rosnącą.

Related posts

Leave a Comment